Konkurs na finansowanie zwiększonych stypendiów dla najlepszych doktorantów szkół doktorskich – III edycja

22 września 2023 r. można aplikować w trzeciej edycji konkursu w ramach Projektu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza AGH na „Finansowanie zwiększonych stypendiów dla najlepszych doktorantów szkół doktorskich” (działanie 5).

 

Finansowaniem zostają objęci doktoranci Szkoły Doktorskiej AGH lub Krakowskiej Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej.

 

Termin składania wniosków: do 5 października 2023 r.

 

Maksymalna kwota dofinansowania w roku akademickim 2023/2024: 1 300 000 zł.

 

Wysokość miesięcznego stypendium wynosi:

  • stopnia I – 1 400 zł
  • stopnia II – 1 200 zł
  • stopnia III – 1 000 zł


Ewentualne pytania należy kierować na adres: idub@agh.edu.pl

 

 

Decyzja w sprawie wniosków o ponowne rozpatrzenie sprawy złożonych III edycji konkursu w ramach działania 5: Finansowania zwiększonych stypendiów dla najlepszych doktorantów szkół doktorskich

Zgodnie z regulaminem konkursu „Finansowania zwiększonych stypendiów dla najlepszych doktorantów szkół doktorskich” (Działanie 5) do Kierownika Projektu wpłynęło 12 wniosków o ponowne rozpatrzenie sprawy. Ponownej ocenie podlegało 8 wniosków. Decyzja o finansowaniu zapadła na podstawie procedury rankingowej przeprowadzonej przez Komisję i po dokonaniu oceny każdego z wniosków. Finansowanie otrzymało 8 wniosków w tym  I stopień otrzymało 3 wnioski.

 

Lp.

Nr wniosku

Imię

 Nazwisko

Punkty

Stopień

kwota

1

7994

Jakub

Jakubowski

271,1

I

1 400,-

2

7920

Keyvan

Karim Afshar

260,12

I

1 400,-

3

8047

Keyun

Li

184,73

I

1 400,-

4

7945

Paulina

Kret

159,68

II

1 200,-

5

8180

Martyna

Szatkowska

144,39

II

1 200,-

6

8084

Piotr

Pańtak

122,5

II

1 200,-

7

8306

Natalia

Mordyl

98,4

III

1 000,-

8

8040

Maciej

Nikiel

88,39

III

1 000,-

 

Decyzja w sprawie wyników III edycji konkursu w ramach działania 5: Finansowania zwiększonych stypendiów dla najlepszych doktorantów szkół doktorskich


Zgodnie z regulaminem konkursu „Finansowania zwiększonych stypendiów dla najlepszych doktorantów szkół doktorskich” (Działanie 5) decyzja o finansowaniu grantów zapadła na podstawie procedury rankingowej przeprowadzonej przez Komisję i po dokonaniu oceny każdego z wniosków. W obecnej edycji konkursu złożono 227 wniosków. Ocenie podlegało 164 wnioski. Finansowanie otrzymało 125 wniosków w tym  I stopień otrzymało 33 wnioski.

 

Lp.

Nr wniosku

Imię

 Nazwisko

Punkty

Stopień

Kwota 

1

8238

Panagiotis

Karmiris-Obratański

670,74

I

   1400,00

2

7899

Kamila

Chęcińska

582,53

I

   1400,00

3

8014

Łukasz

Janeczko

540,53

I

   1400,00

4

7908

Renata

Jarosz

437,95

I

   1400,00

5

7879

Klaudia

Czerwińska

388,58

I

   1400,00

6

7857

Konrad

Kwiecień

370,97

I

   1400,00

7

8081

Magdalena

Strojny

359,06

I

   1400,00

8

7935

Navaneethan

Subramanian

350,4

I

   1400,00

9

8160

Mohammad

Zamani Ahmad Mahmoudi

343,13

I

   1400,00

10

8157

Tomasz

Kuś

322,74

I

   1400,00

11

7859

Tahereh

Soleymani Angili

296,74

I

   1400,00

12

8129

Julia

Lasek

276,88

I

   1400,00

13

7921

Jan

Markowski

263,38

I

   1400,00

14

7951

Patrycja

Zakrzewska

263,3

I

   1400,00

15

7838

Konrad

Wojtaszek

249,53

I

   1400,00

16

7922

Jan

Pańczak

248,14

I

   1400,00

17

7936

Patryk

Bezkosty

233,87

I

   1400,00

18

7869

Maciej

Kubowicz

233,27

I

   1400,00

19

8027

Hasan

Shabbir

231,65

I

   1400,00

20

8000

Iwona

Pudełko-Prażuch

212,64

I

   1400,00

21

7989

Wojciech

Salamon

211

I

   1400,00

22

7861

Maciej

Moździerz

210,92

I

   1400,00

23

7845

Rupam

Samanta

201,49

I

   1400,00

24

8174

Jakub

Szydłowski

200

I

   1400,00

25

7981

Mitra

Khalilidermani

199,81

I

   1400,00

26

7996

Julia

Łepkowska

195,92

I

   1400,00

27

8080

Łukasz

Korzeniowski

191,47

I

   1400,00

28

8185

Paweł

Bielka

189,81

I

   1400,00

29

7958

Jakub

Lach

186,82

I

   1400,00

30

7931

Adrian

Dudek

186,7

I

   1400,00

31

7947

Marek

Plata

185,73

I

   1400,00

32

7862

Anna Magdalena

Paleczek

179,68

I

   1400,00

33

8095

Paweł

Działak

179,25

I

   1400,00

34

7842

Agata

Wódkowska

170,26

II

   1200,00

35

7902

Ravi

Raj

169,71

II

   1200,00

36

7972

Martyna

Polak

166,4

II

   1200,00

37

7858

Damian

Bojanowski

166,4

II

   1200,00

38

7901

Somayeh

Mohammadi Far

164,35

II

   1200,00

39

7875

Paweł

Łydek

163,36

II

   1200,00

40

7963

Anna

Ryś

162,09

II

   1200,00

41

7887

Mateusz

Gala

155,9

II

   1200,00

42

7915

Mohammad

Abu Sarhan

152

II

   1200,00

43

8201

Patryk

Stec

148,56

II

   1200,00

44

8055

Patryk

Zając

148,38

II

   1200,00

45

8053

Maciej

Kalka

143,64

II

   1200,00

46

8012

Kornelia

Grzelka

140,82

II

   1200,00

47

8217

Mikołaj

Gwiazdowicz

139,4

II

   1200,00

48

7851

Szymon

Stryczek

139,4

II

   1200,00

49

7898

Marcin

Sowa

136,13

II

   1200,00

50

8068

Jakub

Adamczyk

135,22

II

   1200,00

51

8002

Klaudia

Dziewiątka

134,57

II

   1200,00

52

7843

Dariusz

Woźniak

134,55

II

   1200,00

53

8245

Patryk

Zdziobek

133,44

II

   1200,00

54

8092

Szymon

Salagierski

130

II

   1200,00

55

7870

Kamil

Kawoń

128,96

II

   1200,00

56

7847

Sherly Novia

Sari

126,79

II

   1200,00

57

7878

Anna

Jędras

124,57

II

   1200,00

58

8151

Wojciech

Wieczorek

122,5

II

   1200,00

59

7846

Karolina

Knap

121,74

II

   1200,00

60

8078

Justyna

Płotek

120,5

II

   1200,00

61

7893

Patryk

Szymczak

118,57

II

   1200,00

62

7954

Julitta

Bartolewska

118,44

II

   1200,00

63

7938

Barbara

Stępień

117,24

II

   1200,00

64

7872

Igor

Grzelec

115,46

II

   1200,00

65

8054

Dominika

Wójtowicz

114,87

II

   1200,00

66

7831

Patrycja

Potępa

113,94

II

   1200,00

67

8042

Mieszko

Fraś

113,44

II

   1200,00

68

7962

Paweł

Knap

112,2

II

   1200,00

69

8220

Grzegorz

Czerwiński

110,44

II

   1200,00

70

7948

Boyang

Fu

109,57

II

   1200,00

71

8005

Katarzyna

Płacheta

109,5

II

   1200,00

72

8048

Joanna

Mikusińska

108,99

II

   1200,00

73

8072

Natalia

Cieplińska

108,85

II

1200,00

74

8064

Shoffan

Saifullah

108,26

II

1200,00

75

7833

Władysław

Gumiennik

106,34

II

1200,00

76

7852

Maciej

Krzywda

106,03

II

1200,00

77

8216

Jan

Waligórski

105

II

1200,00

78

7944

Ewelina

Kowalewska

104,99

II

1200,00

79

8148

Grzegorz

Bruzda

103,52

II

1200,00

80

8147

Łukasz

Wilk

102,23

II

1200,00

81

8023

Yurii

Delikhovskyi

100,82

II

1200,00

82

7850

Sebastian

Wilk

100,46

II

1200,00

83

8230

Marcjanna

Czapla

99

III

  1000,00

84

8228

Felix Andika

Dwiyanto

98,26

III

   1000,00

85

8070

Julia

Sordyl

97,46

III

   1000,00

86

7993

Mateusz

Skalny

95,19

III

   1000,00

87

7906

Marta

Lubszczyk

94,72

III

   1000,00

88

7883

Aleksandra

Wilk

92,14

III

   1000,00

89

7998

Natalia

Paprota

90,82

III

   1000,00

90

7889

Jan

Słomiński

89,46

III

   1000,00

91

8263

Ewa

Świerkosz

88,1

III

   1000,00

92

8146

Mustapha

Wahman

87,5

III

   1000,00

93

8136

Anna

Pałac

82,83

III

   1000,00

94

7961

Maksymilian

Homa

82,83

III

   1000,00

95

7876

Paulina

Kopera

80,71

III

   1000,00

96

7907

Justyna

Zawalska

80

III

   1000,00

97

7905

Tomasz

Kaźmierski

79,5

III

   1000,00

98

7934

Aleksandra

Jasińska

78,95

III

   1000,00

99

8305

Krzysztof

Skoś

96,2

III

   1000,00

100

8303

Anna

Marszałek

97,85

III

   1000,00

101

8297

Karolina

Cwynar

97,55

III

   1000,00

102

8290

Grzegorz

Ficak

98,4

III

   1000,00

103

8288

Jan

Adamczyk

94,85

III

   1000,00

104

8284

Piotr

Pastuszyński

95,85

III

   1000,00

105

8283

Zofia

Kucia

99,25

III

   1000,00

106

8282

Maria

Szymczak

99,85

III

   1000,00

107

8279

Grzegorz

Sroka

95,8

III

   1000,00

108

8275

Kamil

Burkiewicz

96,6

III

   1000,00

109

8273

Ewa

Szczepanik

95,75

III

   1000,00

110

8272

Weronika

Zaczek

96,5

III

   1000,00

111

8271

Miłosz

Kożusznik

99,55

III

   1000,00

112

8270

Alicja

Głębocka

96,45

III

   1000,00

113

8266

Kamil

Jeziorek

99,5

III

   1000,00

114

8262

Artur

Jurgas

99,4

III

   1000,00

115

8261

Filip

Hallo

98,85

III

   1000,00

116

8260

Rafał

Twaróg

97,45

III

   1000,00

117

8259

Michał

Kowalewski

97,2

III

   1000,00

118

8224

Mateusz

Smendowski

96,2

III

   1000,00

119

8223

Marcin

Kapusta

95,25

III

1000,00

120

8218

Bartłomiej

Moniak

99,55

III

1000,00

121

8193

Mateusz

Pawłowicz

98,3

III

1000,00

122

8192

Mateusz

Wojtulewicz

98,95

III

1000,00

123

8182

Eugeniusz

Świstuń

95,55

III

1000,00

124

8181

Wojciech

Achtelik

95,85

III

1000,00

125

8175

Aleksandra

Hudek

96,55

III

1000,00